Budowa kampera - etapy realizacji

Etapy realizacji

 

Zbudujemy z Tobą, Twojego wymarzonego kampera

 

 

 

Znajdź vana

Jeśli posiadasz samochód do zabudowy to pierwszy krok masz już za sobą. Teraz nasza firma przygotuje projekt  jego zabudowy. Budowa kampera i cała zabudowa wnętrza będzie dopasowana do wielkości auta i Twoich oczekiwań.

Natomiast, jeśli  kupno auta pod zabudowę masz dopiero w planach to najpierw przyjdź do nas. Wspólnie ustalimy szczegóły budowy kampera. Wybór odpowiedniego auta do zabudowy będzie zależał od osobistych preferencji, od decyzji na etapie planowania, projektu zabudowy i od posiadanego budżetu.

Pomożemy Ci ocenić, które auto najbardziej będzie się nadawało do Twojego wymarzonego projektu zabudowy.

Jeśli na przykład chcesz mieć łóżko z tylu w poprzek auta –  to nie możesz do zabudowy wybrać auta zbyt wąskiego. Grozi to spędzaniem nocy z podkurczonymi nogami. Jeśli łóżka chciałbyś mieć wzdłuż auta to wtedy trzeba szukać najdłuższych modeli vanów.

Jak wiesz, auto dostawcze można kupić na wiele sposobów.

Może to być auto nowe.  I jest to  rozwiązanie najlepsze. Nie wszyscy jednak dysponują tak dużym budżetem. Może to być też auto używane. Przy takim zakupie  trzeba pamiętać, że auta te mają często duży przebieg. Jednak jeśli auto było regularnie serwisowane to może być dobrą bazą pod zabudowę.

Trzeba jednak  dobrze sprawdzić stan techniczny auta, by nie okazało się, że nasz kamper zmieni się w wakacyjny koszmar, który ciągle się psuje.

Budowa kampera – z nami to nic trudnego

UZGODNIENIA DO PROJEKTU

Dobór samochodu do zabudowy
Ustalenie wyposażenia,  rozmieszczenia mebli I układu instalacji. Dobór materiałów I kolorystyki.

PROJEKT

Dopasowanie projektu do potrzeb klienta
Wykonanie projektu  I wizualizacji
Przedstawienie kosztorysu

PODPISANIE UMOWY

 

Zaplanuj swojego Vana

Na samym początku trzeba zrobić listę priorytetów. Jak wyobrażasz sobie swojego kampera i co chciałbyś w nim mieć.

Czy chcesz używać swojego kampera tylko jako auto turystyczne?
Czy na co dzień będzie służył jako auto dostawcze, a na weekendy i wakacje jako kamper?

Jeśli auto wielozadaniowe, będzie się wiązało to z pewnymi utrudnieniami, jak choćby przegroda działowa. Nie pozwalająca przechodzić na tył auta. Ale za to odliczysz pełen podatek VAT. Auto nie będzie stało bezużytecznie przez większość roku. Całe wyposażenie będzie w prosty sposób demontowane. Przy zmianie samochodu możesz sprzedać tylko auto, a wyposażenie kempingowe przełożymy do twojego nowego auta.

Podstawowe pytanie jakie musisz sobie zadać to jak chcesz podróżować swoim kamperem?

Czy większość twoich miejsc postojowych będzie „na dziko” czyli będą to parkingi i miejsca biwakowe. Czy też na oficjalnych campingach z pełnym wyposażeniem.

Ma to duże znaczenia przy dopasowaniu zbiorników na wodę i źródeł zasilania w energię elektryczną. Warto jest obejrzeć gotowe kamper-vany dużych producentów europejskich. Pozwoli to zorientować się w różnych zabudowach i ilości miejsca do mieszkania.

Kolejne pytanie to kwestia wyposażenia auta.

Czy potrzebujesz jedno łóżko dla dwóch osób, czy może cztery oddzielne. Czy ma być w pełni wyposażona kuchnia, z kuchenką, ciepłą i zimną wodą, mikrofalówką. Czy kosztem przestrzeni chcesz żeby była toaleta, z wc chemicznym umywalką i prysznicem. Czy kuchnia i ogrzewanie ma być gazowe, na ropę, a może elektryczne.

W internecie lub na targach, można się przekonać co jest oferowane za cenę około 250 000 zł przez zachodnie koncerny. Następnie porównać z tym co, za dużo niższą kwotę, otrzymacie Państwo u nas. W naszej firmie są do wglądu katalogi czołowych firm budujących kampery.

Komfort projektowania z nami kampera polega na tym, że zabudujemy go dokładnie pod Państwa potrzeby. Najpierw stworzymy trójwymiarową wizualizację wnętrza, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i pojemność samochodu.
Kiedy będzie ona zgodna z oczekiwaniami i budżetem – przystąpimy do budowy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak prosta jest budowa kampera na bazie auta dostawczego.

BUDOWA

Wykonanie zabudowy zgodnie z projektem
Konsultacje z klientem

ODBIÓR KAMPERA

Bądźmy
w kontakcie