ALLCAMPERVAN Mercedes Sprinter

Podróż jest przyjemnością

Allcampervan został stworzony z myślą o Twoim komforcie. Zbudowany na podwoziu bogato wyposażonego Mercedesa Sprintera gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Jasne, przestronne wnętrze oraz ponadczasowy projekt mebli sprawia, że od wejścia czujesz się jak w domu. Siedzenie drugiego rzędu z osobnymi, rozsuwanymi fotelami i niezależną regulacją oparcia zapewnia komfort nawet podczas długich podróży. Materace z pianki memory foam gwarantują zdrowy sen.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Przestrzeń bagażowa o długości ponad 2 metrów zmieści nawet 3 duże rowery. Górne łóżko ma elektrycznie regulowaną wysokość. Po podniesieniu go garaż ma ponad 160 centymetrów.

Przestrzeń ta w kilka sekund może być przekształcona w wygodną sypialnię dla 4 osób. Dolne, składane łóżko w ciągu dnia ukryte jest w szafce po prawej stronie bagażnika. Lampki nocne mają gniazda USB do ładowania telefonów czy tabletów. 

Bogate wyposażenie

Allcampervan ma na pokładzie najwyższej klasy technologie. Instalacja elektryczna zbudowana jest na podzespołach firmy Victron Energy i Simarine. Dzięki centralnemu panelowi z kolorowym wyświetlaczem LCD możesz sterować urządzeniami oraz na bieżąco monitorować zużycie energii, stan wody w zbiornikach czy temperaturę. Po zainstalowaniu aplikacji zmienisz swojego smartfona w zdalne centrum sterowania pojazdem. Akumulator pokładowy LiFePO4 o pojemności 200 Ah oraz wydajne solary zapewnią Ci niezależność energetyczną. 

Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia Webasto Dual Top Evo 6 zasilane olejem napędowym ze zbiornika pojazdu. Izolowany i podgrzewany zbiornik wody szarej pozwala na zimową eksploatację pojazdu. Całość dopełnia moskitiera w dzrzwiach przesuwnych oraz markiza z podświetleniem.

Dbałość o detale

Allcampervan to optymalnie wykorzystana przestrzeń. Umywalka w łazience jest składana i chowana w ścianie dzięki czemu nie ogranicza swobody ruchów, gdy nie jest używana. Stolik i blat kuchni mają dodatkowe składane blaty zwiększające ich powierzchnię. Wszystkie drzwi szafek i szuflady zabezpieczone są zamkami „Push to open”, które łączą praktyczność z nowoczesnym, minimalistycznym designem.

Duże okno dachowe nad przestrzenią dzienną rozświetla wnętrze i powiększa optycznie przestrzeń. Nad sypialnią umieszczony jest zdalnie sterowany wentylator MaxxAir MaxxFan pozwalający skutecznie przewietrzyć i schłodzić wnętrze. Na życzenie może być zastąpiony klimatyzacją dachową. 

Wnętrze oświetlają listwy LED wkomponowane w zabudowę. Dzięki podzieleniu na sekcje możesz dostosować intensywność światła do swoich potrzeb. Stopień wejściowy podświetla się automatycznie po otwarciu drzwi przesuwnych.

Jedynym urządzeniem gazowym jest dwupalnikowa kuchenka, która na życzenie może być zastąpiona płytą indukcyjną. Pojemna, kompresorowa lodówka z łatwością utrzymuje zadaną temperaturę nawet w największe upały. Ściany i sufit ocieplone są izolacją o grubości minimum 20 mm, która chroni wnętrze przed wysokimi i niskimi temperaturami. Ponadto doskonale wycisza wnętrze. Wykończenie wnętrza miękkimi materiałami zapewnia wnętrzu dobrą akustykę i przytulność.